Ціни на нафту пішли вниз після того, як Ліван та Ізраїль домовилися про припинення вогню
4 червня нафтові котирування знизилися на тлі того, що домовленість про припинення вогню між Ізраїлем та Ліваном підживила сподівання на ширшу угоду щодо завершення конфлікту між США, Ізраїлем та Іраном.
Це може сприяти відновленню судноплавства через Ормузьку протоку, повідомляє Reuters.
Станом на 04:58 за Гринвічем ф’ючерси на нафту Brent втратили 87 центів, або 0,89%, опустившись до $96,92 за барель. Водночас американська нафта West Texas Intermediate подешевшала на 78 центів, або 0,81%, до $95,24 за барель, скоротивши частину зростання, зафіксованого на початку тижня.
Пізно ввечері в середу Ізраїль та Ліван оголосили про досягнення домовленості щодо режиму припинення вогню. Це посилило очікування щодо можливого компромісу між Вашингтоном і Тегераном, оскільки Іран пов’язує перспективи будь-якої угоди із завершенням бойових дій між Ізраїлем та Ліваном.
Водночас запаси сирої нафти у США за тиждень скоротилися на 8 млн барелів ‒ до 433,7 млн барелів. Показник виявився значно вищим за прогноз аналітиків, які очікували зниження лише на 4 млн барелів.