+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Запровадження Євро-7 обійдеться в 10 разів дорожче, ніж порахували в ЄК – асоціація

Запровадження екологічного стандарту на пальне Євро-7 призведе до прямих витрат для автовиробників, які в 10 разів перевищують прогнози Європейської комісії (ЄК), повідомляє Reuters з посиланням на заяву європейської автомобільної асоціації.

Як зазначає Європейська асоціація виробників автомобілів (ACEA), проведене консалтинговою компанією Frontier Economics дослідження показало, що прямі витрати на бензинові автомобілі та мікроавтобуси, включаючи інвестиції та витрати на обладнання, щоб відповідати паливному стандарту Євро-7, становитимуть €1862 ($2050) на автомобіль. Водночас в ЄК порахували, що витрати становитимуть €184 на автомобіль, або майже в 10 разів менше.

У дослідженні також зазначено, що прямі витрати на автобуси та вантажівки становитимуть у середньому €11,7 тис. на транспортний засіб, тоді як оцінка ЄК – €2765.

ACEA заявила, що зростання цін для споживачів буде ще вищим. «Європейська автомобільна промисловість прагне подальшого скорочення викидів», – заявила генеральний директор ACEA Сігрід де Фріз. – Однак пропозиція Євро-7 просто не є правильним способом зробити це, оскільки це матиме надзвичайно низький вплив на навколишнє середовище за надзвичайно високу вартість».

Європейські виробники автомобілів відмовляються впроваджувати стандарт Євро-7, стверджуючи, що це неефективна та дорога ініціатива, тоді як автомобільна промисловість вже інвестує десятки мільярдів євро у виробництво електромобілів.

Однак в ЄК кажуть, що новий стандарт необхіден для скорочення шкідливих викидів і запобігання повторенню скандалу з дизельними викидами Volkswagen 2015 року.

Країни Європейського Союзу та законодавці цього року обговорюватимуть пропозиції щодо жорсткіших обмежень на викиди дизельних автомобілів, а також для важких вантажівок і автобусів.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"