+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

МЕА підвищило прогноз світового попиту на нафту та очікує зростання цін у другому півріччі

Міжнародне енергетичне агентство (МЕА) підвищило свій прогноз світового попиту на нафту на 200 тис. барелів на добу, до 102 млн барелів на добу, передає Reuters.

МЕА попередило, що в другій половині року попит перевищить пропозицію, а ціни на нафту підуть вгору. «Ціни зазнали тиску через приглушену промислову активність і вищі облікові ставки, які разом призвели до рецесійних сценаріїв, що набирають обертів», – йдеться в щомісячному звіті агентства.

«Однак нинішній ринковий песимізм різко контрастує з більш жорстким балансом ринку, які ми очікуємо в другій половині року, коли попит, як очікується, перевищить пропозицію майже на 2 мільйони барелів на добу», – додали в МЕА.

В МЕА також зазначили, що відновлення споживання пального в Китаї після скасування ковідних обмежень перевершило очікування, а в березні попит на нафту в країні досяг рекордних 16 млн барелів на добу. На Китай, як очікується, припаде майже 60% зростання світового попиту в 2023 році. Зростання в Піднебесній, Індії та на Близькому Сході компенсує млявий попит у розвинених країнах.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"