+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Комітет Гетманцева рекомендує невідкладно провести комплексні перевірки АЗС

Комітет Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики, головою якого є Данило Гетманцев, рекомендував Податковій службі та іншим контролюючим органам до 19 липня провести комплексні перевірки АЗС. Про це йдеться в рішенні комітету про стан дотримання законодавства, що регулює обіг підакцизних товарів, з яким ознайомився НафтоРинок.

В документі зазначається, що на засіданні 8 травня комітет розглянув питання дотримання законодавства на ринку підакцизних товарів та організації роботи Державної податкової служби, Митної служби, Бюро економічної безпеки та Міністерства внутрішніх справ щодо боротьби з тіньовим ринком підакцизної продукції.

За підсумками комітет рекомендував провести перевірки АЗС та інших об’єктів роздрібної торгівлі пальним (у тому числі АЗС блочного, контейнерного та модульного типів), щодо наявності ліцензії на роздрібну торгівлю пальним, реєстрації РРО, акцизного складу, наявності зареєстрованих рівнемірів та витратомірів – лічильників, дотримання касової дисципліни, оформлення найманих працівників, надання звітності та інших вимог, зазначається в рішенні.

Зокрема, комітет рекомендував провести контрольні закупки підакцизних товарів та за наявності порушень застосувати санкції, а саме – припинити діяльність таких об’єктів та передати інформацію щодо них до Держпраці, ДАБІ та Офісу Генерального прокурора.

Термін виконання цих рекомендацій – 19 липня 2023 року.

Окрім того, комітет рекомендував провести аналітичні роботу щодо суб’єктів господарювання, які придбавали (імпортували) газовий конденсат та розчинники, які можуть бути використані як паливні компоненти на предмет їх цільового використання. За результатом проведення вказаної аналітичної роботи – передати відомості до правоохоронних органів для вжиття заходів, йдеться в документі.

Інформацію про виконання цих рекомендацій комітет просить надати йому не пізніше 10 липня 2023 року, а в подальшому – звітувати щомісяця.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"