+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

ЄС заборонить нафтовим танкерам розвантажуватися у відкритому морі в новому пакеті санкцій – ЗМІ

Країни Європейського Союзу проводять у середу першу дискусію щодо нових санкцій проти Росії, що будуть націлені передусім на китайські та іранські компанії, які допомагають РФ обходити існуючі обмеження.

Згідно з інформацією джерел, нові санкції заборонять нафтовим танкерам розвантажуватися у відкритому морі або прибувати в порти з вимкненими GPS-трекерами.

Окрім того, дипломатичні джерела, знайомі з пропозицією, розробленою Єврокомісією, повідомили, що нові санкції передбачають внесення до чорного списку «десятків» нових компаній, у тому числі з Китаю, Ірану, Казахстану та Узбекистану.

Президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн раніше заявила, що нові заходи будуть зосереджені на боротьбі з обходом існуючих санкцій щодо Росії і були розроблені в тісній координації з країнами G7.

“Якщо ми побачимо, що товари прямують з Європейського Союзу до третіх країн, а потім потрапляють до Росії, ми можемо запропонувати державам-членам накласти санкції на експорт цих товарів. Цей інструмент буде останнім засобом, і він буде використовуватися обережно”, – сказала вона і додала, що ЄС припинить транзит через Росію більшої частини свого експорту, включно з високотехнологічною продукцією та частинами літаків.

За словами одного дипломата, переговори будуть гострими: “яструби” засмучені, що санкції недостатньо жорсткі, а інші побоюються зіпсувати відносини з Китаєм. Кілька дипломатів заявили, що, зважаючи на розбіжності, швидкої угоди не очікується.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"