+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

В 2023 р. нафтові санкції щодо РФ можуть посилитися – глава “Газпром нефть”

Санкційний тиск на нафтову галузь РФ у 2023 році може посилитися, тож країні потрібно розвивати власну інфраструктуру та танкерний флот, вважає глава “Газпром нефть” Алєксандр Дюков, якого цитує російський “Интерфакс”.

“2023 рік буде не менш складним, можливо, буде ще складнішим. Ми очікуємо посилення санкційного тиску. І у зв’язку з тим ті завдання, які ми ставили у 2022 році, у 2023-му зберігають свою актуальність. Ключовими завданнями для нас є забезпечення стійкої роботи галузі, забезпечення стійкості функціонування нашої галузі та безперервності всіх наших виробничих процесів”, – сказав Дюков.

Він зазначив, що Росії важливо побудувати галузь, яка буде стійкою до існуючих санкцій та можливих нових обмежувальних заходів, які можуть виявитися “ще жорсткішими”. Втім, багато, за його словами, вже зроблено.

“Нам потрібно розвивати нашу транспортну інфраструктуру, залізничний транспорт, трубопровідний транспорт, наші портові потужності, розширювати танкерний флот. Розвивати перевезення Північним морським шляхом, важливий коридор “Північ – Південь”. Ну і, безумовно, важливі перевезення у східному напрямку”, – сказав голова “Газпром нефть”.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"