+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Росія намагається обходити західні санкції за допомогою “танкерів-привидів”, – ЗМІ

Танкери сумнівного походження везуть нафту через Фінську затоку з російських портів. Це створює загрозу для судноплавства у регіоні.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Euractiv.

“Москва використовує судна сумнівного походження для транспортування своєї нафти на великі відстані після того, як G7 запровадила максимальну ціну на російську нафту, а ЄС і Велика Британія ввели ембарго на імпорт російської сирої нафти морським шляхом”, – пише видання.

“Протягом останніх шести місяців з’явилася велика кількість судноплавних компаній, про які ми практично нічого не знаємо. Ми не отримуємо інформації про екіпаж або стан і вік суден, оскільки вони не заходять у європейські порти”, – розповіла постійний доцент кафедри морського транспорту Талліннського технологічного університету Улла Тапанінен.
Крім того, зазначає видання, такі кораблі створюють загрозу для судноплавства та екології у регіоні. Якщо станеться аварія, розлив нафти може завдати серйозної шкоди Фінляндії та Естонії.

Лейтенант берегової охорони Фінської затоки Туомас Луукконен так прокоментував це: “За нашими оцінками, деякі з цих суден мають екіпаж, який, можливо, раніше не плавав у цьому районі. Це створює ризик аварії”. Також видання наголошує на тому, що скоріше за все ці “танкери-привиди” перебувають у поганому технічному стані. Це також підвищує ризик аварії.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"