+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Ціни на нафту впали на $2/бар. на тлі негативних економічних новин зі США

У середу ціни на нафту впали на понад $2 за барель, до мінімуму за два тижні, оскільки інвестори були стурбовані тим, що центробанки крупних країн продовжать агресивне підвищення ставок, а це призведе до послаблення попиту на пальне.

Ф’ючерси на нафту Brent з поставкою в квітні станом на 22.00 середи за київським часом впали на понад $2, до $80,5 за барель, тоді як на нафту West Texas Intermediate (WTI) – до $73,94 за барель, показують дані порталу oilprice.com

Протоколи останнього засідання Федеральної резервної системи США показали, що більшість офіційних осіб вважають ризик високої інфляції ключовим фактором, який формує монетарну політику, і вимагають продовження підвищення ставок, передає Reuters

Індекс долара США зростає другу сесію поспіль, що робить номіновану в доларах нафту дорожчою для власників інших валют.

Інші економічні дані також показали тривожні ознаки для економіки США, найбільшого споживача нафти у світі. Зокрема, продажі будинків впали в січні до мінімуму з жовтня 2010 року.

Масштабна снігова буря на півночі США також вплинула на попит на пальне: за даними FlightAware.com, наразі по всій країні затримано або скасовано 3500 авіарейсів. На тлі цих новин ф’ючерси на бензин у США впали майже на 4%, до мінімуму за два тижні.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"