+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

росія планує скоротити експорт нафти зі своїх західних портів на 25% – Reuters

У березні Росія планує скоротити експорт нафти зі своїх західних портів на 25% порівняно з лютим, сподіваючись підняти ціни на свою нафту, повідомили три джерела Reuters на російському нафтовому ринку.

За словами першого джерела, «Транснефть» повідомила принаймні дві нафтові компанії, що в березні в західні порти РФ буде поставлено на 20-25% менше обсягів, ніж вони просили.

Скорочення в портах Приморськ і Усть-Луга на Балтійському морі та Новоросійськ на Чорному морі становитимуть 25% від лютневих обсягів, хоча деякі коригування ще можуть бути внесені, повідомило інше джерело. “Зменшувати експорт з Тихого океану не планується”, – сказало перше джерело.

Нагадаємо, Росія оголосила про плани скоротити у березні видобуток нафти на 500 тис. барелів на добу у порівнянні до січня, або на 5%. Александр Новак заявив, що добровільне скорочення погоджено поки лише на один місяць

Росія зазвичай експортує 2,5 мільйона барелів на добу (10 млн тонн на місяць) сирої нафти Urals із Приморська, Усть-Луги та Новоросійська. Скорочення на 25% становитиме 625 тис. барелів на добу, що навіть перевищує оголошені обсяги зменшення видобутку

«Зменшення експорту виявляється глибшим, ніж заплановане скорочення видобутку. Це може допомогти підвищити ціну на російську нафту», – сказало одне з джерел.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"