+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Уряд планує ввести норму про 5% біоскладової в бензині та дизелі – нардеп

Мінагрополітики разом з Мінекономіки планує запустити велику державну програму підтримку для виробників, які хочуть виробляти біоетанол і біодизель. Про це на конференції «Розвиток в Україні галузі переробки агрокультур на основі сучасних промислових біотехнологій» розповіла нардепка від “Слуги народу” Галина Янченко, передає спеціалізоване видання elevatorist.com.

За словами Янченко, в парламенті вже кілька місяців обговорюється законодавча ініціатива про обов’язкове впровадження біоскладової до бензину і дизелю на рівні 5%. «Це знову ж таки дуже крута можливість, це ринок, який буде знаходиться в Україні. Ринок, який буде обов’язковим. Всі АЗС, всі трейдери будуть так чи інакше шукати цю сировину, тому дуже раджу скористатися можливістю», – сказала Галина Янченко, виступаючи перед аграріями.

Вона додала, що деталі цієї програми будуть оприлюднені в березні. Зараз програма дороблюється, випусуються умови і обсяг підтримки. «Це буде дуже приємним бонусом для тих виробників, які захочуть зайти в сектор виробництва палива. Біоетанол та біодизель – це приорітет, який перед собою ставлять зараз в мінагрополітики та мінекономіки», – наголосила депутатка.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"