+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Створення запасів нафти та нафтопродуктів фінансуватиметься за рахунок бізнесу

Фінансування створення мінімальних запасів нафти та пального пропонується здійснювати за рахунок власних коштів суб’єктів господарювання, йдеться в пояснювальній записці до проєкту закону про мінімальні запаси нафти та нафтопродуктів, опублікованому на сайті Ради.

Водночас фінансування оператора мінімальних запасів нафти та нафтопродуктів пропонується здійснювати на кошти міжнародних фінансових інституцій, міжнародних грантів та благодійних внесків організацій, а також кредитних ресурсів та коштів інших джерел, не заборонених законодавством.

Реалізація проекту закону не потребуватиме додаткових витрат з Державного бюджету, підкреслюється в документі.

В проєкті закону також наголошується, що метою прийняття документу є забезпечення підвищення рівня енергетичної безпеки держави та забезпечення безперервного постачання нафти та нафтопродуктів на внутрішній ринок України у разі виникнення кризової ситуації на ринку нафти та нафтопродуктів.

Документ передбачає формування мінімальних запасів нафти та нафтопродуктів в обсязі до 90 днів середньодобового чистого імпорту або 61 дня середньодобового внутрішнього споживання на випадок виникнення непередбачуваних ситуацій.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"