+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Морський експорт нафти з РФ впав до мінімуму за два роки – Platts

Російський морський експорт сирої нафти в грудні впав до дворічного мінімуму, оскільки Москва намагалася перенаправити до Азії обсяги, від яких відмовилася Європа та країни G7, повідомляє Platts.

Згідно з даними S&P Global Commodities at Sea, відвантаження сирої нафти російського походження з російських портів у грудні становило в середньому 2,65 млн барелів на добу, що на 431 тис. барелів на добу, або на 14%, нижче рівня листопада.

Нагадаємо, Європейський Союз, країни Великої сімки та Австралія запровадили максимальну ціну на російську нафту на рівні $60 за барель. Обмеження дозволяє країнам, що не входять до ЄС, імпортувати морську російську нафту, але забороняє судноплавним і страховим компаніям обслуговувати угоди щодо російської нафти, якщо вона продається за ціною вище $60 за барель.

Дані Platts показали, що експорт російської сирої нафти впав за всіма напрямками, включаючи поставки до Китаю, Індії та Туреччини, які стали для Москви найбільшими клієнтами.

Індія залишалася основним пунктом призначення російської морської нафти. Поставки туди становили 1,1 млн барелів на добу. Китай залишається на другому місці. Туреччина в грудні скоротила поставки, внаслідок чого Болгарія стала третім за обсягами отримувачем російської нафти.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"