+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

«Укрнафта» призупинила обслуговувати талони та паливні карки «Привату»

ПАТ «Укрнафта» тимчасово призупинила партнерську програму по обслуговуванню паливних карток і талонів «Авіас». Про це повідомила прес-служба «Укрнафти».

«В зв’язку із невиконанням компаніями-емітентами (картковими операторами талонів ТМ «Авіас») зобов’язань по поставці палива та оплати наданих послуг по обслуговуванню паливних карток, ПАТ «Укрнафта» 23 грудня з 00.00 на всіх АЗК мережі UKRNAFTA припиняє реалізацію пального за скретч-картками (талонами), паливними картками «Авіас» та мобільним застосунком Energy», — йдеться у повідомлені.

Рішення про відновлення дії програми, як зазначили в «Укрнафті», буде оголошено додатково.

Разом з цим у компанії повідомили, що найближчим часом буде впровадження власної паливної картки «UKRNAFTA».

Зазначимо, до цього реалізацією талонів та паливних карток на бензини, ДП та скраплений газ «Укрнафти» займалася підконтрольна групі «Приват» компанія «Лівайн Торг». Перший договір про таку співпрацю був підписаний ще наприкінці 2017 року. Тоді «Лівайн Торг» не лише отримав право отоварювати свої талони «Авіас» через усі станції «Укрнафти», а й повністю контролювати корпоративний продаж її пального. При цьому «Укрнафта» була зобов’язана відпускати на своїх станціях пальне за талонами та скретч-картками «Авіас».

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"