+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Словаччина отримала дозвіл ЄС для експорту нафтопродуктів в Україну

Словаччина добилася звільнення від санкцій Європейського Союзу щодо російської нафти, що дозволить їй продовжувати експортувати нафтопродукти, включаючи дизельне паливо, в Україну, заявив у середу міністр економіки Карел Гірман. Про це повідомляє Reuters.

Головний нафтопереробник країни Slovnaft, що входить до складу угорської енергетичної компанії MOL, зіткнувся з необхідністю припинити експорт продуктів, перероблених з російської нафти, на більшість ринків, коли санкції набудуть чинності 5 лютого.

Виняток дозволяє Slovnaft експортувати нафтопродукти в Україну, яка зіткнулася з серйозним дефіцитом електроенергії та опалення цієї зими, спричиненим російськими ракетними і безпілотними атаками на критично важливу інфраструктуру України.

«Нам вдалося домовитися про звільнення Slovnaft від режиму санкцій, який набуває чинності після 5 лютого», — сказав Хірман на телевізійній прес-конференції.

«Завдяки цьому звільненню Slovnaft зможе експортувати всі нафтопродукти не лише до Чехії, а й до України, що допоможе стабілізувати виробництво та операційні результати нашого НПЗ Slovnaft наступного року», — сказав він.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"