+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Рада дозволила бізнесу зберігати до 2 т пального без ліцензії

Верховна Рада ухвалила зміни до Податкового і Митного кодексів, покликані сприяти відновленню енергетичної інфраструктури. За ухвалення відповідних законопроєктів №8196 і №8197 у другому читанні проголосували 331 і 332 нардепи відповідно.

Про це у своєму у telegram-каналі повідомив народний депутат від фракції «Голос» перший заступник керівника Комітету ВР з питань податкової та митної політики Ярослав Железняк

Зокрема ухвалений закон дозволяє бізнесу зберігати пальне для генераторів без потреби отримувати ліцензію. «За наполяганням уряду – до 2 000 літрів. Про більші обсяги треба буде повідомити за декларативним принципом податкову», – повідомив Железняк.

Він додав, що законом також звільнено від сплати мита і ПДВ ввезення обладнання для відновлення постачання енергії від Енергетичного співтовариства.

Окрім цього, ухваленими законами на законодавчому рівні до травня 2023 року скасовується мито й ПДВ при ввезенні генераторів, starlink та іншого обладнання для енергетики. Раніше воно було звільнено від оподаткування рішенням уряду.

При цьому звільнення від сплати мита й ПДВ при ввезенні такого обладнання поширюватиметься і на поштові та експрес-відправлення.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"