+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

ОПЕК+ скасувала засідання техкомітету, призначене на 2 грудня

Засідання технічного комітету ОПЕК+, яке було призначене на 2 грудня, скасовано. Про це з посиланням на джерела, знайомі з ситуацією, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Техкомітет ОПЕК+ (JTC) зазвичай розглядає ситуацію на ринку, представляє результати на розгляд міністерського моніторингового комітету (JMMC), співголовами якого є росія і Саудівська Аравія, а JMMC уже може видати рекомендацію про передбачувані квоти на видобуток нафти залежно від ситуації на ринку. На основі цієї рекомендації зазвичай ухвалюється рішення всіма міністрами ОПЕК+.

Напередодні було ухвалено рішення провести засідання ОПЕК+ не очно, як планувалося, а у форматі онлайн. За інформацією видання, рішення ухвалювалося «кількома міністрами», а не секретаріатом. JMMC відбудеться 4 грудня перед повноформатною зустріччю ОПЕК+, 3 грудня відбудеться чергова піврічна конференція міністрів ОПЕК, також у режимі онлайн.

Наприкінці вересня міністри ОПЕК+ вирішили вперше зустрітися очно після майже дворічних засідань у режимі онлайн. Перемовини відбулися 5 жовтня у Відні, там було ухвалено рішення про зниження квот на видобуток нафти на 2 млн б/д з листопада, вони діють до тих пір, поки не прийнято рішень про їх зміну.

Тоді ж міністри ОПЕК+ вирішили зустрічатися не щомісяця, а раз на півроку, проте наступну зустріч було призначено на 4 грудня – день, що передує початку набуття чинності ембарго Євросоюзу на закупівлю російської нафти.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"