+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Європа має обмежити ціни на російську нафту на рівні $30/бар. — Зеленський

Президент України Володимир Зеленський вважає виправданим рівень обмеження цін на російську нафту на рівні $30 за барель. Про це він сказав, виступаючи по відеозв’язку перед учасниками міжнародного симпозіуму «Європейська ідея», повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Обмеження цін на російську нафту – звучать $60-70 за барель – це, безумовно, піддавки. Більше схоже на прагнення щось зобразити, ніж зробити. Я вдячний нашим балтійським та польським колегам за їхні пропозиції. Обмеження цін на рівні $30 за барель є більш вірною пропозицією», – сказав він.

За словами Зеленського, цьогорічна лінія фронту в Україні стала лінією боротьби Європи за себе.

«Пройшло 274 дні і, очевидно, що антиєвропейська агресія росії зазнає провалу, а європейська свобода буде гарантована», — вважає він.

«Росія поки що вдається до різних форм терору. Росії поки вистачає ракет і артилерії, щоб щодня вбивати людей і провокувати нові труднощі для України та всієї Європи. Але немає і не буде того, на що російський імперіалізм завжди робив ключову ставку і що, зрештою, призводило Європу до поразок. Немає розколів між європейцями», – зазначив Зеленський.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"