+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Обсяги нафтопереробки в США та Європі скоротилися в жовтні

Обсяги нафтопереробки світовими НПЗ впали до 80,4 млн барелів на добу в жовтні через пік сезонних ремонтних робіт і масштабних страйків у Франції, повідомило Міжнародне енергетичне агентство (МЕА) у своєму щомісячному звіті.

Падіння в жовтні становило відносно небагато – 500 тис. барелів на добу у порівнянні з попереднім місяцем, однак НПЗ в басейні Атлантичного океану (передусім в Європі та США) скоротили переробку на 1,1 млн барелів на добу. Це частково було компенсовано збільшенням на Близькому Сході, повідомили в МЕА.

Страйки у Франції, які почалися наприкінці вересня і тривали до початку листопада, завдали шкоди нафтопереробному сектору країни: протягом усього страйку працював лише один нафтопереробний завод із шести. В МЕА зазначили, що нормальні робочі показники для НПЗ країни не очікуються раніше середини листопада.

Водночас в США обсяги переробки у жовтні скоротилися через сезонне технічне обслуговування та аварії, але мають відновитися в листопаді та грудні, перед початком планового ремонту в першому кварталі 2023 року, очікують в МЕА.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"