+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Голодний листопад: трейдери кажуть про дефіцит пропозицій дизелю на морі

На початок листопада українські трейдери констатували загострення ситуації з поставками дизельного палива Чорним морем. Брак пропозицій пального учасники ринку пов’язують зі зменшенням пропозиції з терміналу турецької компанії Opet, одного з найбільших операторів у регіоні.

Зокрема дефіцит констатували дві великі українські роздрібні мережі, які шукали суднові партії ДП з температурою фільтрації -23 °C.

«Таким вимогам відповідає продукт індійського виробництва, але через закриття арбітражу постачань із цього напрямку майже немає», — пояснює ситуацію трейдер, що спеціалізується на продажі дизпального в Рені.
На терміналах Болгарії ціни на дизельне пальне цього тижня не зазнали суттєвих змін. Автомобільні партії продукту на умовах EXW компанії продають за $1 215-1 265 за тонну. При продажі дизпального за формулою на основі триденного котирування FOB Med Italy премії складають $110-130.

Автомобільні партії зимового дизельного палива на східних паливних терміналах Польщі здешевшали до $1 280-1 330 за тонну через коливання північно-західних котирувань і зменшення обсягів премій для окремих покупців.

Українські імпортери також відзначають зменшення премій приблизно на $10/т для залізничних партій продукту, які буде відвантажено у листопаді.

Дещо нелогічний спад цін на тлі відчутного браку продукту трейдери пояснювали великим диференціалом, який утворився між котируваннями на півночі й півдні Європи. Так, останнім часом цей «дизельний» диференціал сягнув $100/т, у зв’язку з чим українські компанії намагались зменшити закупівлі на півночі й паралельно збільшити на півдні. Однак сюрприз у вигляді скорочення постачань з Туреччини зробив своєрідний вакуум на ринку й відчуття дефіциту.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"