+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафтовий бізнес США виступив проти обмежень на експорт нафтопродуктів

Найбільші нафтові торгові групи США заявили про «серйозні побоювання» щодо того, що адміністрація Байдена розглядає можливість обмеження експорту палива для зниження споживчих цін, закликавши високопосадовців виключити цей варіант. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» із посиланням на лист американських нафтовиків.

У спільному листі міністру енергетики Дженніфер Гранхолм Американський інститут нафти й Асоціація американських виробників палива та нафтохімії заявили, що «недавні обговорення з офіційними особами викликають серйозні побоювання, що адміністрація може запровадити заборону або обмеження на нафтопродукти як засіб збільшення внутрішніх запасів бензину і дизельного пального».

Автори послання попередили, що заборона на експорт продуктів переробки «порушить роботу світових ринків і завдасть шкоди національній безпеці й геополітичному становищу США».

Вони вважають, що заборона або обмеження експорту продуктів переробки може призвести до зниження рівня запасів, скорочення внутрішніх потужностей з переробки, чинитиме підвищувальний тиск на споживчі ціни на паливо, а також «відштовхне союзників США».

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"