+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Шольц: росія може повністю припинити постачання не лише газу, а й нафти

Канцлер Німеччини Олаф Шольц вважає, що росія може повністю припинити постачання нафти до двох німецьких заводів через трубопровід «дружба» – так само, як вона перестала постачати в Європу газ.

Як повідомляє «Європейська правда», про це Шольц розповів в інтерв’ю радіостанції Deutschlandfunk.

«Я з самого початку був упевнений, що не можна покладатися на те, що росія виконає свої зобов’язання, наприклад, коли йдеться про постачання газу. Тому від кінця минулого року я думав над тим, що насправді станеться, якщо постачання газу раптом припиняться», – сказав канцлер Німеччини.

Він нагадав, що країна вже заповнила газосховища майже на 90%, розконсервувала вугільні електростанції й продовжила термін дії кількох АЕС, щоб упоратися з нестачею російського «блакитного палива».

«Ми зараз готуємося до того, що така ж складна ситуація (як і у разі з постачанням газу) може виникнути для двох нафтопереробних заводів у Східній Німеччині, які підключені до трубопроводу «дружба», – додав Шольц.

З його слів, на заводах у Лойні й Шведті організовуються заходи підтримки. Зокрема на Лойні хочуть замістити постачання російської нафти польською, а для Шведта модернізують трубопровід, щоб збільшити постачання морської нафти.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"