+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Для українських перевізників автоматизують отримання міжнародних дозволів

Міністерство інфраструктури запровадило автоматичну видачу дозволів ЄКМТ, що дозволяють здійснювати багаторазові міжнародні перевезення. Про це повідомив заступник міністра інфраструктури Мустафа Найєм, передає «Економічна правда».

«Щороку видача ліцензій виливалася у довгі черги на морозі, перевізникам доводилося заповнювати документи вручну, і як наслідок, багато хто не встигав і зазнавав збитків від простою», – розповів Найєм. При цьому на ринку створювалися посередники, які пропонували «вирішити» питання швидко.

Тепер для участі в конкурсі на дозволи подавати документи треба буде виключно в електронному вигляді через систему «ШЛЯХ»

Найєм зауважив, що наразі система проходить тестовий режим, і усі анкети, заповнені в пробний період, будуть автоматично видалені системою перед початком офіційної процедури конкурсу.

Для участі в конкурсі перевізникам необхідно подати електронні анкети на 2023 рік з 1 до 31 жовтня 2022 року. Редагувати заявки можна буде лише до моменту передачі на розгляд конкурсної комісії.

«Процедура повністю виключає людський фактор та можливість зловживань та затягування з видачею. До того ж робота системи буд повністю прозорою і зрозумілою для всього ринку перевізників», – додав заступник міністра.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"