+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

G7 встановить стелю цін на сиру нафту з рф з 5 грудня, на нафтопродукти з 5 лютого — ЗМІ

Міністри фінансів країн G7 домовилися, що стеля цін на нафту з РФ почне діяти з 5 грудня для сирої нафти та з 5 лютого – для нафтопродуктів, повідомляє у п’ятницю Financial Times з посиланням на неназвані офіційні особи.

“Обмеження діятиме відповідно до ембарго ЄС на імпорт російської нафти: з 5 грудня для сирої нафти та з 5 лютого для нафтопродуктів”, – наводить FT слова джерела, знайомого із ситуацією, передає «Інтерфакс-Україна».

Чотири офіційні особи підтвердили виданню, що міністри фінансів “Групи семи” оголосять про угоду про запровадження обмеження цін на закупівлю російської нафти пізніше у п’ятницю. Раніше про такі плани міністрів повідомляла низка інших західних ЗМІ.

При цьому наголошується, що захід, на думку її розробників, буде найбільш ефективним лише в тому випадку, якщо він отримає підтримку третіх країн, які купують російську нафту у великих кількостях, наприклад, Індії.

Раніше про те, що міністри фінансів G7 планують оголосити про ухвалення ліміту в п’ятницю, повідомляла, зокрема, газета The Wall Street Journal. Вона наголошувала, що європейські офіційні особи сумніваються, що план може суттєво вплинути на ціни.

У березні США заборонили імпорт нафти з РФ, на початку червня ЄС затвердив шостий пакет санкцій, який передбачав заборону імпорту нафти та деяких нафтопродуктів із Росії.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"