+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

G7 близька до договору про обмеження цін на російську нафту – Reuters

G7 схвалить сьогодні новий пакет скоординованих дій, спрямованих на посилення тиску на росію через її вторгнення в Україну. Крім того, G7 остаточно допрацює плани щодо обмеження цін на російську нафту. Про це повідомляє «РБК-Україна» із посиланням на Reuters.

«Подвійна мета лідерів G7 полягала в тому, щоб прямо націлитися на доходи путіна, особливо за рахунок енергії, а також звести до мінімуму побічні ефекти і вплив на економіку G7 і решту світу», – сказав офіційний представник на брифінгу в кулуарах щорічного саміту G7.

Західні країни прагнуть посилити тиск на росію, не розпалюючи і без того стрімку інфляцію, від якої особливо страждає південь планети. Обмеження цін може вдарити по кишені кремля, фактично знизивши ціни на енергоносії.

Лідери G7 також візьмуть на себе «безпрецедентне довгострокове зобов’язання в області безпеки, щоб надавати Україні фінансову, гуманітарну, військову і дипломатичну підтримку стільки, скільки буде потрібно», включаючи своєчасне надання сучасної зброї, йдеться в інформаційному бюлетені Білого дому.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"