+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

СБУ арештувала активи «БНК Україна» на 20 млн грн

Служба безпеки України (СБУ) ініціювала арешт активів білоруської паливної компанії, що причетна до фінансування агресії рф. Про це повідомляє прес-служба СБУ у Рівненській області.

«Серед арештованих активів – корпоративні права і банківські рахунки загальною вартістю майже 20 млн грн», — йдеться у повідомлені.

За даними Служби безпеки, ця мережа спеціалізується на гуртовій торгівлі різними видами палива. За останній рік вона експортувала в Україну товарів на майже 20 млрд грн. Компанія мала серед засновників білоруські державні підприємства, закуповувала сировину в рф і сплачувала податки в бюджети обох країн.

«Зважаючи на це, мережа має безпосереднє відношення до фінансування агресії рф проти України», – зазначили в СБУ.

Усі арештовані активи передано в управління Національному агентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

Викриття й документування злочинної діяльності проводилося співробітниками СБУ у межах кримінального провадження за двома статтями Кримінального кодексу України.

Процесуальне керівництво у справі здійснює Подільська окружна прокуратура м. Києва.

У силовій структурі не називають компанію, на активи якої накладений арешт. Проте обсягам постачань нафтопродуктів, який називають в СБУ, відповідає тільки одна працююча в Україні білоруська паливна компанія — «БНК-Україна».

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"