+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Держпродспоживслужба просить скасувати мораторій на перевірки якості пального

Держпродспоживслужба просить скасувати мораторій на проведення перевірок якості пального, адже є випадки його змішування. Про це в коментарі УНН повідомив начальник Головного управління Держпродспоживслужби в місті Києві Олег Рубан.

«Щодо якості й метрологічної повірки кількості залитого пального – зараз це справді проблеми. На жаль, Кабінетом міністрів, у зв’язку з військовим станом, накладено мораторій на певні перевірки. У зв’язку з цим окремі АЗС вчиняють шахрайські дії. У Кабмін уже спрямовано інформацію щодо поновлення контролю за метрологічним наглядом, а це кількість пального, й також перевірок якості. Тому що через 2-3 місяці на автомобілях ми не зможемо їздити, якщо будемо використовувати те пальне, яке сьогодні фактично змішують з невідомою речовиною», – повідомив Рубан.

Якщо казати про перевірки АЗС на дотримання цінової дисципліни, то, з його слів, за майже півтора місяця в Києві їх проведено вже понад 150, тобто близько 10-15 перевірок щодня. Виявлено понад 100 порушень із накладеними штрафами на суму більше, ніж півтора мільйона гривень. На АЗС, де фіксується перевищення цін, Держпродспоживслужба й далі проводитиме моніторинг цінової дисципліни.

«Судячи з моніторингу останніх двох тижнів, можна сказати, що ціна на пальне коливається від 52 до 58 грн, що повністю законно і відповідає всім нормативним актам. По місту Києву сьогодні бензин і дизпальне є. Наявні черги, але пальне можна придбати», – зазначив Рубан.

Як відомо, Кабінет міністрів призупинив держрегулювання цін на пальне, щоб надати можливість операторам ринку транспортувати на український ринок ресурс із Європи.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"