+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Світові ціни на нафту падають, Brent – менше $120 за барель

Ціни на нафту в понеділок, 13 червня, знизилися, оскільки спалах захворюваності на COVID-19 у Пекіні розвіяв надії на швидке зростання попиту на паливо в Китаї. Побоювання з приводу глобальної інфляції і слабкого економічного зростання ще більше погіршили ситуацію на ринку, повідомляє Reuters.

Нафта Brent здешевшала на $2,34, або на 1,9%, до $119,67 на 11,15 за Києвом, водночас американська нафта West Texas Intermediate здешевшала на $1,54 – до $118,81 за барель.

Ціни знизилися після того, як китайські чиновники попередили про поширення COVID-19 у столиці й оголосили про плани провести масове тестування в Пекіні до середи.
Обидва світових нафтових еталони зросли більш ніж на 1% минулого тижня після того, як дані показали стійкий попит на нафту в США, найбільшому споживачеві в світі, попри побоювання щодо інфляції.

Стурбованість через подальше підвищення процентних ставок після опублікованих в п’ятницю даних з інфляції в США також чинить тиск на світові фінансові ринки.
Виробники і переробники нафти працюють на повну потужність, щоб задовольнити піковий літній попит, тоді як трейдери уважно стежать за будь-яким можливим впливом трудових спорів в Лівії, Норвегії й Південній Кореї на експорт і споживання нафти.

Зі слів трейдерів, щоб збільшити постачання для Заходу, Саудівська Аравія, найбільший світовий експортер, планувала в липні переспрямувати деяку кількість сирої нафти з Китаю в Європу.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"