+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

На Дніпропетровщині зупинено виробництво та продаж «бодяги»

На Дніпропетровщині виявлено факт незаконного виробництва та реалізації неякісного пального через мережу АЗС. Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської обласної прокуратури.

За даними слідства, посадові особи товариства з обмеженою відповідальністю та приватного підприємства, не маючи відповідних дозвільних документів, займалися виробництвом та реалізацією неякісного дизельного палива через мережу підконтрольних АЗС на території Дніпропетровської області.

«Вказане паливо не відповідає встановленим нормам та заборонене у використанні, а сертифікати якості є підробленими. Крім того, акцизний збір за вироблене паливо зловмисниками взагалі не сплачувався», — йдеться у повідомлені.

За цими фактами розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч.3 ст.190, ч.1 ст.204, ст. 227 та ч.1 ст.272 КК України (шахрайство, вчинене у великих розмірах; незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів; умисне введення в обіг на ринку України небезпечної продукції; порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою).

Правоохоронними органами проведено ряд обшуків у помешканнях фігурантів справи, на території вказаних підприємств, а також за адресами реалізації нафтопродуктів у містах Дніпро, Кривий Ріг, Кам’янське, Кременчук, с. Милиці Полтавської області.

Під час обшуків виявлено та вилучено: зразки пального з резервуарів, цистерн та металевих бочок, печатки підприємств, чорнові записи та документацію, мобільні телефони, флеш-накопичувачі, ноутбуки тощо.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Встановлюється коло причетних до злочину осіб.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"