+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Київ з Варшавою напрацювали рішення з прискорення постачання пального в Україну

Представники урядів України і Польщі, логістичні підприємства і компанії, які управляють паливною інфраструктурою, напрацювали практичні рішення з подолання кризи, що склалася на паливному ринку України.

Про це повідомило Мінекономіки у понеділок за підсумками участі першого віце-прем’єра – міністр економіки Юлії Свириденко в енергофорумі у Варшаві, передає «Інтерфакс-Україна».

«Потенційна можливість включення до Польського ресурсу нафтопродуктів із США, регіону Амстердам-Роттердам-Антверпен (АРА), німецьких, скандинавських і балтійських нафтопереробних заводів. Доставлятиметься пальне комбінованими видами транспорту через Польщу», – заявила Свириденко.

Крім того, напрацьовуються технічні можливості для збільшення перевалки необхідних обсягів, і вже є підтвердження однієї з провідних польських компаній PERN SA щодо додаткових потужностей.

Сторони також домовилися про синхронізацію графіків роботи АТ «Укрзалізниця» й польської PKP, які наразі в оперативному режимі зможуть оперативно вирішувати проблемні питання.

За словами Свириденко, ці рішення дозволять уже найближчим часом доставляти паливні ресурси швидше, що призведе до зменшення черг на українських АЗС.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"