+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Задній хід: податки на пальне можуть повернути

У Верховній Раді зареєстровано проєкт закону про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо окремих податків і зборів у період воєнного, надзвичайного стану, який передбачає повернення акцизних зборів і збільшення ставки ПВД до 20% на пальне.

Ініціаторами законопроєкту виступили 14 депутатів фракції «Слуга народу» і «Голосу» на чолі з головою комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данилом Гетманцевим.

Зокрема, в проєкті закону пропонується виключити пункт 41 підрозділу 5, згідно з яким на період до припинення або скасування воєнного, надзвичайного стану на території України ставки акцизного податку на пальне були встановлені обсягом 0 євро на 1000 т.

Також депутати пропонують виключити раніше ухвалену норму про тимчасове впровадження податку на додану вартість на пальне обсягом 7%. Тим самим пропонується повернути його до 20%. У пояснювальній записці до документу зміни в частині митних платежів народні обранці обгрунтовують великим втратами надходжень до бюджету.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"