+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Санкції США щодо РФ не вплинуть на постачання нафти і газу — Держдеп.

Санкції США щодо РФ не вплинуть на постачання нафти і газу — Держдеп.

Дії, які адміністрація Байдена зробила у вівторок і може зробити найближчим часом, щоб покарати російську економіку за агресію Москви в Україні, не мають на меті удару по світових енергетичних ринках. Про це повідомляє Reuters з посиланням на заяву високопоставленого представника Держдепартаменту США.

Західні країни у вівторок запровадили нові санкції щодо російських банків та еліти після того, як Москва направила війська до сепаратистських районів східної України.

«Санкції, які вводяться сьогодні, а також ті, які можуть бути запроваджені в найближчому майбутньому, не націлені та не будуть націлені на потоки нафти та газу, — сказав чиновник, який поспілкувався з журналістами на умовах анонімності. — Ми хотіли б, щоб ринок звернув увагу на те, що зараз немає потреби підвищувати ціну».

Незважаючи на зусилля адміністрації Байдена щодо збереження спокою на нафтових ринках, ціни на нафту наблизилися до $100/бар. після того, як Москва направила війська у два сепаратистські регіони на сході України.

Чиновник додав, що ніщо з того, що відбувається в Україні зараз і відбудеться найближчими днями, не вплине на постачання нафти на світові ринки.

Офіційні особи США працюють з нафтовидобувними країнами з Організації країн-експортерів нафти (ОПЕК) та великими країнами-споживачами нафти для того, щоб у разі потреби ті зробили кроки, які дозволять заспокоїти енергетичні ринки, заявив чиновник Держдепу.

Адміністрація Байдена заявила, що розглядаються всі варіанти дій проти Росії, зокрема санкції проти структур, які можуть вплинути на енергетику. Але Білий дім стурбований тим, що ціни на пальне для споживачів можуть піднятися напередодні виборів до Конгресу наприкінці цього року.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"