+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафта дорожчає на тлі загострення російсько-української кризи.

Нафта дорожчає на тлі загострення російсько-української кризи.

Ціни на нафту підскочили більш як на $2/бар. через побоювання про перебої з поставками на тлі ескалації напруженості у відносинах між Росією та Україною після того, як Москва направила війська у два регіони, що відкололися, на сході України.

Вартість бареля травневої нафти Brent 22 лютого на 9:20 за Києвом склала 94,82 (+0,76%). Барель квітневої нафти WTI торгувався за $93,34 (+3,47%). На початку торгів ціна нафти марки Brent досягала $97,66 — найвищого рівня з вересня 2014 року.

Дії Москви викликали міжнародне засудження, і офіційні особи США заявили, що Вашингтон за погодженням із союзниками планує оголосити про нові санкції проти Росії.

Президент США Джо Байден видав указ про припинення ділової активності США в регіонах, що відкололися, і заборону на імпорт усіх товарів з цих регіонів. У той же час представник адміністрації Байдена заявив, що військові дії Росії ще не являють собою вторгнення в Україну, яке спричиняє ширший пакет санкцій.

Аналітик Commonwealth Bank Вівек Дхар сказав, що малоймовірно, що уряди США та Європи запровадять нафтові чи газові санкції проти Росії, якщо та продовжить вторгнення в Україну, оскільки це створить проблеми для них самих. Проте РФ і сама може обмежити постачання нафти та газу, якщо спробує помститися Заходу за нові санкції, додав Дхар.

Президент України Володимир Зеленський звинуватив Росію у зриві мирних переговорів та виключив територіальні поступки.

Аналітики кажуть, що найскладніше питання, що нависло над нафтовим ринком, полягає в тому, чи буде порушено експорт російських енергоносіїв, якщо Москва продовжить повномасштабне вторгнення в Україну, а західні уряди запровадять санкції проти російських фінансових установ.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"