+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Україна буде забезпечена нафтопродуктами у разі припинення їх постачання з РБ – Данілов.

Україна має план дій на випадок припинення Білоруссю постачання нафтопродуктів, у тому числі для оборонної галузі, але наразі немає передумов прогнозувати відмову сусідньої держави від них, заявив секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов.

«Ми маємо план дій на будь-яку ситуацію. Сьогодні всі розуміють складність процесів, що відбуваються, але ми не бачимо зараз припинення цих поставок. Білорусь постачає паливо на територію нашої країни», – сказав Данілов на брифінгу за результатами засідання РНБО, передає «Інтерфакс-Україна».

Водночас він зазначив, що у разі припинення постачання нафтопродуктів з Білорусі Україна імпортуватиме їх морським шляхом.

«Єдине питання у нас на сьогодні – якщо держава-агресор перекриватиме Чорне море. Тоді ми розумітимемо, що у нас є Європа, залізничним шляхом з Європи будемо отримувати це паливо», – пояснив секретар РНБО подальші дії.

Данилов підкреслив, що Україна має багато партнерів, у тому числі Польщу та країни Балтії, «які нам допомагають, і за що ми їм дуже вдячні».

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"