+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Бензин А-98 вперше почали випускати в Україні.

Бензин А-98 вперше почали випускати в Україні.

АТ «Укртатнафта» (Кременчуцький НПЗ) вперше в Україні розпочало промисловий випуск високооктанового бензину А-98. Про це повідомили представники заводу.

За словами головного технолога «Укртатнафти» Юрія Голіча, підприємство отримало всі необхідні документи та сертифікати відповідності та вже на сьогодні виробило перші 2 000 тонн продукту.

Він зазначив, що виробництво стало можливим після проведення необхідної модернізації – запуску установки ізомеризації, а також заміни каталізаторів на установках каталітичного риформінгу. Завдяки цьому вдалося максимально підвищити октанові числа основних компонентів.

«Ми отримали бензин, що відповідає показникам А-98 за всіма параметрами: по сірці, по ароматиці, по бензолу. Для того, щоб вийти на октанове число 98, ми додаємо до 15% метил-трет-бутилового ефіру (МТБЕ)», – пояснює Голіч.

Крім того, для покращення експлуатаційних властивостей у паливо додають комплексну присадку Keropur ENERGY, яка сприяє підвищенню антикорозійних та миючих властивостей, а також екологічних характеристик палива.

Плани щодо обсягів виробництва бензину А-98 на заводі не розкривають, зазначивши, що наявний ресурс буде відправлено на реалізацію на станції «Привата». Зазначимо, А-98 переважно використовується в автомобілях з моторами, що мають підвищений рівень стиснення. Завдяки високим антидетонаційним властивостям (октановим характеристикам), бензин підвищує потужність роботи двигуна та покращує динаміку розгону, знижуючи рівень вібрації та шуму, та суттєво знижує витрату палива.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"