+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафта відійшла від 7-річних максимумів, але торгується у позитиві.

Нафта відійшла від 7-річних максимумів, але торгується у позитиві.

Ціни на нафту знизилися під час попередніх торгів на тлі слабких ознак прогресу в ядерних переговорах між США та Іраном. Їхній позитивний результат може призвести до скасування американських санкцій США щодо іранської нафтової галузі.

Вартість бареля квітневої нафти Brent 8 лютого на 8:45 за Києвом склала $92,76 (+0,08%). Барель березневої нафти WTI торгувався за $91,48 (+0,18%). Попередні торги з стандартів завершилися на рівні $92,69 і $91,32 відповідно.

Минулого тижня ціни на нафту зросли сьомий тиждень поспіль через побоювання з приводу перебоїв з поставками, спричинених холодною погодою в США і тривалими політичними потрясіннями серед основних світових виробників.

Якщо санкції США будуть зняті, Іран зможе швидко поставити на експорт мільйони барелів сирої нафти та допомогти знизити розпечені до червоного ціни на нафту.

У п’ятницю адміністрація президента США Джо Байдена натякнула на відмову від санкцій щодо Ірану, щоб вирішити проекти міжнародного співробітництва в ядерній галузі, оскільки переговори щодо міжнародної ядерної угоди 2015 р. виходять на фінальну стадію.

Хоча ослаблення санкцій вплине на економіку Ірану, що відчуває труднощі, ринки сприйняли цей крок як сигнал того, що обидві сторони сповнені рішучості укласти угоду.

Ціни на сиру нафту, які цього року виросли приблизно на 20%, ймовірно, перевищать $100/бар. через сильний світовий попит, попереджають аналітики. Однак індекс відносної сили (RSI), міра імпульсу, показує, що ринок нафти в даний час перекуплений і дозрів для відкату.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"