+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Ціна нафти Brent впритул наблизилась до $94 за «бочку».

Ціна нафти Brent впритул наблизилась до $94 за «бочку».

Ціни на нафту у понеділок розвивалися різноспрямовано. Деякі інвестори зафіксували прибуток на тлі ознак прогресу в ядерних переговорах між Іраном та США. Але більшість інвесторів зберігають оптимізм, який підкріплюється зростанням споживання на тлі обмежень пропозиції, що продовжуються.

Вартість бареля квітневої нафти Brent 7 лютого на 9:20 за Києвом склала $93,59 (+0,34%). Барель березневої нафти WTI торгувався за $92,19 (-0,13%). У ході ранкових торгів ціна на марку Brent впритул наблизилася до $94/бар.

Обидва еталонні контракти минулої п’ятниці подорожчали більш ніж на $2/бар., продовживши своє ралі на сьомий тиждень. Локомотивом зростання залишаються побоювання з приводу перебоїв із поставками, спричинені політичними заворушеннями серед основних світових виробників.

Адміністрація президента США Джо Байдена в п’ятницю натякнула на відмову від санкцій щодо Ірану, щоб вирішити проекти міжнародного співробітництва в ядерній галузі, оскільки переговори щодо міжнародної ядерної угоди 2015 р. виходять на фінальну стадію. Якщо Сполучені Штати знімуть санкції з Ірану, Ісламська республіка зможе швидко наростити експорт нафти, забезпечивши цим додаткові барелі на світовому ринку.

На думку аналітиків, ціни на сиру нафту, які цього року вже зросли приблизно на 20%, ймовірно, перевищать $100/бар. через сильний світовий попит.

Організація країн-експортерів нафти (ОПЕК) та союзники картелю на чолі з Росією, разом відомі як група ОПЕК+, щосили намагаються досягти поставленої мети, незважаючи на тиск з боку основних споживачів з вимогою прискорити видобуток. У Сполучених Штатах, де кількість бурових установок зростала рекордні 18 місяців поспіль, видобуток нафти все ще далекий від докризового рівня.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"