+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Припинення постачання палива з Литви посилить залежність України в галузі нафтопродуктозабезпечення, – «А-95».

Припинення постачання палива з Литви посилить залежність України в галузі нафтопродуктозабезпечення, – «А-95».

Припинення постачання палива з Литви посилить залежність України в галузі нафтопродуктозабезпечення, – «А-95».

Припинення постачання литовських нафтопродуктів в Україну через заборону на їх транзит територією Білорусі не суттєво впливатиме на поточну ринкову ситуацію, але у стратегічному плані посилить високу залежність від імпорту нафтопродуктів з Росії та Білорусі. Про це заявили в Консалтинговій групі “А-95”.

За даними групи, у 2021 році на імпорт з Литви припало 9% постачання дизпалива (690 тис. т), 11% бензину (265 тис. т) та 16% ринку авіагасу (57 тис. т).

«Протягом понад 20 років Литва була невеликим, але стабільним джерелом постачання нафтопродуктів. Ринок зможе замістити ці обсяги, але ми втратили один із небагатьох напрямків імпорту палива», — каже директор Консалтингової групи «А-95» Сергій Куюн.

За прогнозами експертів, український ринок зможе оперативно замістити ці обсяги палива, чому сприятиме низьке сезонне споживання та високі запаси у виробників.

Головним компенсатором литовських обсягів у «А-95» вважають білоруські НПЗ, які, зокрема, традиційно відчувають профіцит бензину. Збільшиться навантаження також на російський напрямок та частково на НПЗ «Укртатнафта». Ймовірно, що з компенсації обсягів авіапалива знадобиться імпорт морем. Також не виключено, що відновить постачання в Україну з Польщі концерну Orlen, який втратив можливість експортувати паливо з Литви.

Головним наслідком цих перетворень стане зростання частки Росії та Білорусії на ринку. У 2021 році ці напрямки забезпечили 72% імпорту дизельного палива, а з урахуванням останніх тенденцій та литовського фактора ця частка збільшиться більш ніж до 85%. Частка Білорусі в імпорті бензину сягне 100%.

«У нас дуже небезпечна ситуація, на яку слід терміново реагувати. Внутрішнє виробництво можна збільшити вдвічі, перевалку палива в портах щонайменше втричі. Це дозволить збалансувати джерела постачання та запобігти небажаним сценаріям», — каже Сергій Куюн. Він також наголосив на необхідності створення комерційних та державних запасів нафтопродуктів, особливо для потреб залізниці та армії.

Експерти не очікують цінових коливань внаслідок припинення постачання з Литви. В даний час ринок знаходиться на сезонному мінімумі споживання, а трейдери мають профіцитні запаси палива. “Рівень цін на автозаправних станціях визначається урядом на основі зовнішніх котирувань, тому ціни надалі залежатимуть виключно від світової, а не внутрішньої кон’юнктури”, – зазначили в “А-95”.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"