+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафта дешевшає: інвестори фіксують прибуток в очікуванні на рішення ФРС.

Нафта дешевшає: інвестори фіксують прибуток в очікуванні на рішення ФРС.

Ціни на нафту у середу повернулися до зниження. Інвестори зафіксували прибуток напередодні закінчення 2-денного засідання Федеральної резервної системи США (ФРС) та публікації даних Управління енергетичної інформації США (EIA) про запаси сировини. Водночас, побоювання з приводу скорочення пропозиції на тлі посилення геополітичної напруженості стримали падіння цін.

Вартість бареля квітневої нафти Brent 26 січня на 8:50 за Києвом склала $87,01 (+0,03%). Барель березневої нафти WTI торгувався за $85,52 (-0,09%). Попередні торги з стандартів завершилися на рівні $87,18 (+2,2%) і $85,6 (+2,8%) відповідно.

Минулого тижня ціни на нафту досягли 7-річного максимуму через побоювання, що постачання сировини може скоротитися через напруженість у відносинах між Україною та РФ. Президент США Джо Байден заявив у вівторок, що розгляне можливість запровадження персональних санкцій щодо президента РФ Володимира Путіна, якщо Росія вторгнеться в Україну, тоді як західні лідери активізували військові приготування та розробили плани щодо захисту Європи від потенційного енергетичного шоку.

Сьогодні ФРС завершує дводенне засідання з питань фінансової політики. Учасники ринку з нетерпінням чекають на подальші підказки про терміни та темпи підвищення відсоткових ставок, а також про те, як Центральний банк США збирається скоротити свій баланс майже на $9 трлн.

Міністерство енергетики США заявило у вівторок, що схвалило виділення 13,4 млн бар. сирої нафти зі Стратегічного нафтового резерву між сімома компаніями в рамках зусиль Байдена щодо стримування цін на нафту.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"