+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафта дорожчає через зростання напруженості у Східній Європі та на Близькому Сході.

Нафта дорожчає через зростання напруженості у Східній Європі та на Близькому Сході.

Ціни на нафту зросли в понеділок на побоюваннях щодо стабільності постачання на тлі зростання напруженості у Східній Європі та на Близькому Сході. Це може зробити і так напружений ринок ще жорсткішим, тоді як ОПЕК і союзники картелю неспроможні виконати свої виробничі квоти.

Вартість бареля квітневої нафти Brent 24 січня на 9:30 за Києвом склала $87,78 (+0,80%). Барель березневої нафти WTI торгувався за $85,82 (+0,80%). У ході п’ятничних торгів еталонні сорти нафти подешевшали на 0,5% та 0,6% відповідно.

У період з 17 по 21 січня обидва контракти показали зростання п’ятий тиждень поспіль, додавши в ціні близько 2% і досягнувши найвищого рівня з жовтня 2014 р. У поточному році ціни на нафту зросли більш ніж на 10% через побоювання скорочення постачання.

Підігріваючи побоювання з приводу перебоїв з поставками до Східної Європи, Сполучені Штати в неділю розпорядилися про евакуацію членів сімей співробітників свого посольства в Україні, пославшись на загрозу воєнних дій з боку Росії.

На Близькому Сході Міністерство оборони Об’єднаних Арабських Еміратів заявило, що у понеділок воно знищило дві балістичні ракети хуситів, націлені на країну. Повідомлення відомства процитувало державне інформаційне агентство WAM.

У січні запаси нафти у Сполучених Штатах продовжили зниження, тоді як енергетичні компанії вперше за 13 тижнів скоротили кількість діючих свердловин. Тим часом, аналітики очікують, що холодна погода підвищить попит на опалення протягом найближчих кількох тижнів.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"