+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

У США розроблено ДВЗ, яке може уповільнити глобальну електромобілізацію.

У Сполучених Штатах розроблено двигун внутрішнього згоряння (ДВЗ) принципово нового типу. Завдяки унікальним характеристикам новинка може стати альтернативою електричним силовим агрегатам батарейних та гібридних електромобілів, передає ukrautoprom.

Плани провідних автовиробників пов’язані з електрифікацією свого модельного ряду, і деякі вже оголосили про припинення розробки нових ДВС. Проте багато хто вважає, що традиційні силові установки ще не вичерпали свого потенціалу, навіть якщо вони не працюють на екологічно чистих видах палива, таких як природний газ або водень. Astron Aerospace представив саме такий двигун внутрішнього згоряння, який називається Omega 1.

Чотири такти двигуна «розподілені» по двох незалежних камерах згоряння, між якими знаходиться форкамера. Два вали з’єднані шестернями, що обертаються синхронно, але в протилежних напрямках, а чотири ротори розміщені на двох валах і обертаються двома парами, один з яких відповідає за такти всмоктування та стиснення, а інший – за такти згоряння та нагнітання.

За словами авторів двигуна, його можна буде встановити будь-де, зокрема на мотоцикли та іншу компактну техніку. Згідно з заявою Astron Aerospace, робочий прототип Omega 1 важить лише 15,9 кг і має потужність 160 к. с. при 230 Нм моменту, що крутить.

На холостому ходу кутова швидкість досягає 1000 об/хв. При цьому двигун може розкручуватися до 25 000 об/хв. Omega 1 може працювати на різних видах палива і має дуже низький рівень шкідливих викидів, зазначає avtodream.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"