+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Brent торгується у 7-річного максимуму через ситуацію на Близькому Сході.

Brent торгується у 7-річного максимуму через ситуацію на Близькому Сході.

Ціни на нафту зросли більш ніж на $1 під час азіатських торгів. Драйвером зростання стали побоювання з приводу можливих перебоїв із поставками після того, як єменське угруповання хуситів напало на ОАЕ. Це призвело до ескалації бойових дій між групою, пов’язаною з Іраном, та коаліцією на чолі із Саудівською Аравією.

Вартість бареля березневої нафти Brent 18 січня на 9:45 за Києвом склала $87,47 (+1,14%). Барель березневої нафти WTI торгувався за $84,55 (+1,50%). Попередні торги з стандартів завершилися на рівні $86,48 і $83,30 відповідно.

Після завдання ударів по Абу-Дабі бойовими дронами і балістичними ракетами, що призвели до вибухів бензовозів і загибелі трьох людей, рух хуситів попередив, що може завдати удару по інших об’єктах. При цьому ОАЕ заявили, що залишають за собою право відповісти на ці терористичні атаки.

Нафтова компанія ОАЕ ADNOC заявила, що активувала плани забезпечення безперервності бізнесу, щоб забезпечити безперебійне постачання продукції своїм місцевим та міжнародним клієнтам після інциденту на паливній базі «Мусафа».

Аналітики CommSec очікують, що ціни на нафту підтримуються падаючими зимовими температурами в Північній півкулі, що збільшує попит на пальне. На їхню думку, жорсткий баланс попиту та пропозиції навряд чи покращиться, оскільки деякі виробники в рамках ОПЕК безуспішно намагаються довести свій видобуток до узгоджених у рамках угоди ОПЕК+ квот через недостатні інвестиції та простої.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"