+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Ціни на нафту можуть досягти $200 протягом п’яти років — прогноз.

Ціни на нафту можуть досягти $200 протягом п’яти років — прогноз.

Ціни на нафту показали зростання четвертий тиждень поспіль. Завдяки обмеженій пропозиції та сильному попиту прогноз щодо ринку залишається оптимістичним. Менеджер одного з хедж-фондів припускає, що ціни на нафту можуть протягом п’яти років досягти позначки $200/бар., повідомляє oilprice.

Дуг Кінг, голова Merchant Commodity Fund, минулого року досяг рекордної прибутковості в 74%. Тим самим він побив свій попередній рекорд у 59%, встановлений у 2014 р., — ще один рік нафтового буму прямо перед крахом. Але тепер Кінг очікує подальшого зростання цін на нафту, заявляючи, що протягом наступних п’яти років вона може досягти $200/бар.

«Ми віримо у структурну інфляцію сировинних товарів з боку пропозиції – найвищу з 1970-х рр., – сказав Кінг в інтерв’ю Bloomberg. — Тільки ОПЕК здатна реагувати на цінові показники, а вони щомісяця відстають».

ОПЕК та союзники картеля щосили намагалися довести видобуток до рівня нових квот. Але лише кілька членів групи ОПЕК+ мають можливість це зробити. Іншим таке зростання дається нелегко, що викликає занепокоєння майбутніми поставками нафти в умовах високого попиту.

«Насправді на ринок надходить набагато менше нафти, — написав Merchant Commodity Fund у своєму листі до інвесторів, цитованих Bloomberg. — Члени групи ОПЕК+ просто не можуть повернутись до доковідних рівнів продуктивності. В усьому винен дефіцит інвестицій».

У листі керівництво хедж-фонду особливо наголошується, що Росія — яскравий приклад виробника, що наближається до межі своїх виробничих потужностей. Для цін це означає подальший потенціал зростання, особливо якщо попит залишиться таким самим високим, як зараз.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"