+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафта дорожчає: вартість Brent перевищила 3-річний максимум.

Нафта дорожчає: вартість Brent перевищила 3-річний максимум.

Ціни на нафту зросли. При цьому ф’ючерси на нафту марки Brent досягли найвищого рівня за понад три роки. Інвестори роблять ставку на те, що пропозиція залишиться слабкою на тлі обмеженого виробництва групою ОПЕК+, а світовий попит не постраждав від швидкого розповсюдження COVID-Omicron.

Вартість бареля березневої нафти Brent 17 січня на 10:20 за Києвом склала $86,20 (+0,16%). Барель лютневої нафти WTI торгувався за $83,53 (+0,28%). Попередні торги з стандартів завершилися на рівні $86,06 і ​​$83,30 відповідно.

Небувало активне скуповування нафти, викликане перебоями в поставках і ознаками того, що варіант Omicron не буде настільки руйнівним, як передбачалося раніше, підштовхнула деякі сорти сирої нафти до багаторічних максимумів. Ралі ф’ючерсів на Brent може продовжуватись ще деякий час, вважають трейдери.

Тим часом, запаси сирої нафти в США скоротилися більше, ніж очікувалося, до найнижчого рівня з жовтня 2018 р., але запаси бензину виросли через слабкий попит, повідомило в середу Управління енергетичної інформації (EIA).

За словами аналітика Fujitomi Тадзава, побоювання з приводу обмежень пропозиції переважують новини про можливе вивільнення нафти з резервів Китаю.

Джерела повідомили агентству Reuters, що Китай планує вивільнити сировину зі стратегічного нафтового запасу під час новорічних свят за місячним календарем у період з 31 січня по 6 лютого у рамках плану, узгодженого Сполученими Штатами з іншими великими споживачами щодо зниження світових цін.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"