+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Азербайджан та Україна розширять співпрацю у сфері нафтопереробки — Алієв.

Азербайджан та Україна розширять співпрацю у сфері нафтопереробки — Алієв.

Азербайджан і Україна мають плани щодо співпраці у сфері енергетики та нафтопереробки. Про це заявив президент Азербайджану Ільхам Алієв на спільній прес-конференції із президентом України Володимиром Зеленським у Києві у п’ятницю.

«Традиційна сфера нашої співпраці – це сфера енергетики. Ми маємо плани щодо цієї сфери, і я впевнений, що вони будуть втілені. Socar, державна компанія Азербайджану, серйозно налаштована на цю співпрацю і зараз має масштабну мережу заправних станцій по всій Україні», — сказав Алієв.

Він додав, що співпраця Азербайджану та України стосується також сфери нафтопереробки. «Це та сфера, де ми можемо розвивати активнішу співпрацю», — вважає Алієв.

На офіційному сайті президента України Володимира Зеленського також повідомляється, що голова правління НАК «Нафтогаз України» Юрій Вітренко та міністр економіки Азербайджану Микола Джаббаров, який також є головою наглядової ради Socar, підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо співпраці між Міністерством енергетики України, НАК «Нафтогаз України» та Міністерством економіки Азербайджанської Республіки та компанією Socar.

«Документ створює умови для розширення співпраці в енергетичній сфері та спільної реалізації проектів на нафтогазовому ринку України, зокрема, постачання та транспортування нафти на територію України, транспортування нафтопродуктів, спільного використання нафтопродуктопроводів, розвідки та видобутку вуглеводнів», — йдеться у повідомленні.

Крім того, він передбачає будівництво на території України нових нафтопереробних потужностей та реконструкції діючих, а також постачання природного газу та його зберігання у підземних сховищах.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"