+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Сира нафта націлилася на чергове тижневе зростання.

Сира нафта націлилася на чергове тижневе зростання.

Ф’ючерси на нафту торгуються поблизу 2-місячного максимуму та націлені на чергове тижневе зростання. Зростання цін обмежене очікуваннями того, що Вашингтон може незабаром вжити заходів для зниження цін, в той час як обмеження на переміщення в Китаї, покликані приборкати спалах COVID-19, далися взнаки на паливному попиті.

Вартість бареля березневої нафти Brent 14 січня на 8:40 за Києвом становила $84,75 (+0,33%). Барель лютневої нафти WTI торгувався за $82,20 (+0,10%).

Китай призупинив деякі міжнародні авіарейси та активізував зусилля зі стримування спалаху коронавірусу у Тяньцзіні. При цьому варіант Omicron швидко поширився на північно-східне місто Далянь. Багато міст, зокрема Пекін, закликали людей залишатися на місці під час святкування Нового року за місячним календарем, що може знизити попит на транспортне паливо у розпал туристичного сезону.

Найбільший у світі імпортер нафти також повідомив у 2021 р. про своє перше річне зниження постачання сирої нафти за два десятиліття, оскільки Пекін обмежив нафтопереробний сектор та скоротив величезні запаси. Проте трейдери очікують на відновлення імпорту цього року.

Міністерство енергетики США інформувало у четвер, що продало 18 млн бар. сировини зі стратегічних нафтових запасів (SPR) шести компаніям, включаючи Exxon Mobil та підрозділ нафтопереробної компанії Valero Energy Corp.

Тим не менш, ціни на нафту марки Brent та WTI зростатимуть четвертий тиждень поспіль, чому сприяють побоювання щодо пропозиції та зростання геополітичної напруженості, а також падіння запасів сирої нафти в США до мінімумів 2018 року.

Декілька великих банків очікують, що до кінця поточного року ціни на нафту досягнуть $100/бар.. На їхню думку, це обумовлено тим, що попит на чорне золото перевищить пропозицію.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"