+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Арабська країна приготувалася до відмови від нафти.

Арабська країна приготувалася до відмови від нафти.

Влада Кувейту, арабської країни та одного з найбільших світових експортерів нафти, приготувалися до відмови від економіки, що спирається на її продаж, пише Bloomberg. Місцевий суверенний фонд мають намір перебудувати під ESG-активи.

Суверенний фонд Кувейту, який знаходиться під управлінням спеціального органу — Kuwait Investment Authority (KIA), є найстарішим у світі та третім за обсягом активів, вартість яких сягає 700 мільярдів доларів. Всі вони були придбані на кошти, зароблені на продажу нафти, проте тепер влада країни збирається привести портфель фонду у відповідність до принципів ESG (екологічного, соціального та корпоративного управління).

При цьому, на відміну від сусідів по регіону Саудівської Аравії та Об’єднаних Арабських Еміратів, Кувейт не ставить собі за мету досягнення вуглецевої нейтральності, при якій вироблені викиди компенсуються або вловлюються.

За оцінками експертів, до 2025 року сукупний обсяг ринку ESG досягне 50 трлн доларів. Ключову роль цьому зіграє інтерес із боку інституційних інвесторів, зокрема суверенних фондів.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"