+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафтовидобуток ОПЕК+ склав у листопаді 78% від планового.

Невизначеність на нафтовому ринку через поширення штаму COVID-19 Omicron залишається, але не впливає зміну попиту нафту. Тим не менш, через нездатність низки підписантів однойменної угоди привести нафтовидобуток у відповідність до збільшених квот, група систематично недовиконує план виробництва, передає angi з посиланням на заяву віце-прем’єра РФ Олександра Новака.

Він зазначив, що в ході міністерської зустрічі ОПЕК+, що відбулася 4 січня, було розглянуто насамперед виконання угоди за листопад минулого року: «вона була на історично максимальному рівні ― 122%».

Це означає, що група ОПЕК+ виконала затверджений раніше план видобутку нафти в листопаді 2021 р. на 78%.

Новак також підтвердив, що ОПЕК+ розглянув три варіанти розвитку ситуації на ринку у 2022 р.: негативний, оптимістичний та базовий.

«Ми виходимо з того, що поки що є невизначеності, пов’язані з поширенням штаму Omicron. Тим не менш, спостереження та аналіз показують, що незважаючи на великий рівень заражень, рівень госпіталізацій досить низький, і це не впливає на зниження попиту, тому ми вважаємо, що треба виконувати ті зобов’язання, які ОПЕК+ брав він у рамках підвищення видобутку, ― заявив російський чиновник. ― Тому було ухвалено спільне рішення, всі країни підтримали, що у лютому буде продовжено нарощування видобутку на 400 тис. б/д. Це буде сьомий місяць по збільшенню видобутку на 400 тис. б/д».

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"