+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Данія відмовиться від використання викопного палива на внутрішніх авіалініях до 2030 року.

Уряд Данії хоче до 2030 року повністю відмовитись від використання викопного палива на внутрішніх авіалініях. Про це повідомляє worldoil з посиланням на новорічне звернення датського прем’єра.

Як заявила прем’єр-міністр Метте Фредеріксен у своєму щорічному новорічному зверненні, Данія, яка нещодавно запропонувала збільшити інвестиції у галузь «зеленого» водню, хоче, щоб використання екологічно чистого палива на внутрішніх рейсах почалося не пізніше 2025 року.

«Мандрувати — значить жити, і тому ми літаємо, — заявила Фредеріксен у своєму телезверненні. — Але водночас це шкодить клімату. Ми хочемо, щоб польоти стали екологічно чистими».

Прем’єр-міністр Данії визнала, що наукові рішення у цій галузі ще не розроблені та що досягнення поставленої мети буде «важким».

Це остання пропозиція в серії програм, спрямованих на те, щоб допомогти уряду досягти однієї з найамбітніших цілей у сфері клімату. До 2030 р. Данія планує скоротити викиди вуглецю на 70% порівняно з рівнем 1990 р. У своєму виступі Фредеріксен також пообіцяла запровадити раціональніший податок на викиди для підприємств, щоб гарантувати, що найбільші емітенти парникових газів сплачуватимуть найвищі податки.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"