+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

ОПЕК+ ігнорує заклики США до збільшення нафтовидобутку – віце-прем’єр РФ.

ОПЕК+ ігнорує заклики США до збільшення нафтовидобутку – віце-прем’єр РФ.

Заступник прем’єр-міністра РФ Олександр Новак 29 грудня заявив, що група найбільших виробників нафти ОПЕК+ чинить опір закликам Вашингтона збільшити видобуток, оскільки вона хоче дати ринку чіткі орієнтири і не відхилятися від своєї виробничої політики. Про це пише Reuters.

Сполучені Штати неодноразово підштовхували ОПЕК+ до прискорення зростання видобутку, оскільки ціни на бензин у США злетіли, а рейтинг схвалення президента Джо Байдена знизився. Зіткнувшись із опором, Вашингтон заявив у листопаді, що він та інші споживачі випустять сировину зі стратегічних нафтових резервів (SPR).

На запитання чому ОПЕК+ відхилила заклики Вашингтона, Новак сказав, що ОПЕК+ має довгострокове бачення.

«Ми вважаємо, що для ринку буде правильним у середньостроковій перспективі показати, як ми нарощуватимемо видобуток у міру зростання попиту, — сказав він в інтерв’ю РБК. — Компанії, що видобувають, повинні заздалегідь розуміти, які вкладення вони мають запланувати, щоб забезпечити зростання виробництва».

ОПЕК та її союзники домовилися цього місяця дотримуватися раніше схваленої політики щомісячного збільшення видобутку нафти, незважаючи на побоювання, що вивільнення нафти з SPR США та новий варіант коронавірусу Omicron призведуть до чергового падіння цін на нафту.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"