+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Поліція припинила роботу нелегального міні-НПЗ у Кривому Розі.

Оперативниками управління стратегічних розслідувань у Дніпропетровській області Нацполіції припинено діяльність підпільного міні-заводу з виготовлення палива у Кривому Розі. Про це повідомляється на сторінці департаменту стратегічних розслідувань Нацполу у Facebook.

Як сказано у повідомленні, заходи щодо викриття нелегального виробництва палива проводились у кілька етапів. У місцях міні-НПЗ, АЗС, у транспортних засобах та місцях проживання фігурантів правоохоронці провели 14 санкціонованих судом обшуків. За їх результатами було встановлено організатор, а також канали постачання сировини та збуту низькоякісного пального.

А також було вилучено спецобладнання, 129 тис. л пального майже на 3,5 млн. грн. та розірвано договір, згідно з яким державному підприємству мали поставити пального на 25 млн. грн.

«Незаконне виготовлення фальсифікованого палива у промислових масштабах організував місцевий житель, який залучив до роботи кілька спільників. На даному етапі щодо них у суді розглядається справа про організацію підпільного провадження та збуту нафтопродуктів на території регіону», – повідомляється на сторінці департаменту.

Паливо «збували через мережу АЗС та підприємствам реального сектора економіки, зокрема державного. Внаслідок проведених заходів правоохоронці вилучили 129 тис. л нафтопродуктів», йдеться у повідомленні.

Сировина для виготовлення пального закуповувалась у підприємства, яке знаходиться в Івано-Франківській області. Далі шляхом додавання різних хімічних присадок фігуранти отримували «бензин» різних марок, який постачали до мережі АЗС міста та області та продавали його в обхід податкового законодавства. Крім того, реалізували фальсифікат шляхом укладання угод за результатами конкурсних торгів із державними підприємствами регіону.

На даному етапі у кримінальному провадженні призначено низку експертиз, на вилучене майно накладено арешти. Після проведення необхідних процесуальних дій, що здійснюються під процесуальним керівництвом Дніпропетровської обласної прокуратури, буде вирішено питання щодо оголошення учасникам «схеми» підозри.

Досудове розслідування – за статтями 204 (незаконне виготовлення та збут підакцизних товарів) та 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України – продовжується.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"